מפגש 158 – 26.3.2021

היום דיברנו על תודעה, היה שיח מרתק, על חלק הסכמנו וחלק לא, אני אישית חזרתי הביתה עם הרבה מחשבות, לגבי מי מעצב לנו את התודעה והקשר בין הידע לתודעה, האם ההורים נחשבים למעצבי תודעה? האם המורים נחשבים כמעצבי תודעה? האם המנהיגים הדתיים והפוליטיים גם משפיעים על התודעה, אם כן איך ואם לא אז איך מעוצבת התודעה? האם עם הזמן זה משתנה? מה השפעת הידע, המודעות, חוסר הידע והמודעות או החוויה האישית על עיצוב התודעה?
דיברנו עם ראמי החבר שלנו מעזה, הוא שאל איפה הכסא שלו ואכן היה לו כסא לידי שהראינו לו אותו. ראמי אמר לנו כמה לו היה חשוב שכולנו נצביע גם בגללו ובגלל האזרחים בעזה, ביקש שנדרוש מהממשלה שתבחר בדרך אחרת כי לא הכל מלחמה, ביקש שנעזור במתן האפשרות לחולים לעבור ולהגיע לטיפול בישראל. ראמי צפה בשידור הישיר שעשיתי מרהט בו עודדתי את האנשים לצאת להצביע שעתיים לפני הבחירות בין היתר אמרתי גם בשביל תושבות ותושבי עזה והגדה המערבית.
היום הגיעו אנשים שמזמן לא הגיעו לתחושתי זה היה בשביל לצבור אנרגיות וקצת תקווה אחרי תוצאות הבחירות, אולי זה מתוך תת מודע, לפחות אצלי אני בטוחה.
מזג האוויר היה מהמם, ראייה צלולה לכן היה אפשר לצלם את עזה בברור מהמקום הכי קרוב שאפשר.
רמי מבארי ניסה לסדר את הכסא (כסא המלך שלו) אך לא הצליח. האמת שהוא הרים ידיים מהר מדי קיפל את הכסא ושם אותו בצד עם ארגז הכלים.
בשלב מסויים ירד גשם אז הלכנו למקום יותר מקורה.
הגיעה אלינו בחורה צעירה שיצאה למרעה עם אחותה הזמנו אותן לתה והיא שמחה והגיעה לקחת זה היה נחמד מצידה, סיפרה לנו מאיפה היא וקצת עליה ואנחנו הצגנו את עצמינו.
כרגיל נחשי המדהים הכין לנו את התה והקפה הכי טעימים שיש בנוסף ללחם אותו הוא אופה בעצמו וממרחים טעימים שהכינו חברות וחברים 😋😋.
שבת שלום וחג שמח לחוגגות וחוגגים.
השתתפו: משה, ג'אבר, שמוליק, רמי, נחשי, עודד, מרי, מארק, רוני, בריאן, גדיר.
כתבה: גדיר.

כתיבת תגובה