מפגש 92 – 20.12.2019

המעגל היום היה מפתיע, מעניין, מצולם ומוקלט. אין ספק שאנחנו מתקרבים לטקס אוסקר רב משתתפים ושטיחים.
שני אירועים שקרו לאחרונה השתתפו במעגל באופן פעיל: סרט של אוסה בשם קולות אחרים שהוקרן ערב קודם בכיסופים, כנס רב משתתפים של רואים אופק שנערך באולם אשכול בתחילת השבוע.
מלבד חברי המעגל נחשי, שמוליק, עודד, ראדיר, חנן, חיותה, מלכי ועוזי שהביאו מגבולות גם את בלה, הגיעו אורחים מרגשים ומעניינים: נגה שהביאה איתה את שאול. היא מתל אביב, והוא מרמת גן. שאול הציג עמדה לפיה הוא מציע שנלמד לחיות באחוה עם אויבנו. נלמד מתוך כך שנכבד את השוני שבנינו.
אדיר המרגש מספיר ומקטורה שדיבר ביופי רב על הרצון שלו ללכת כילד לירדן, ועל כוחה של התמימות כשהיא בת זוגה האולטימטיבית של התקוה.
מרי באה מבית אלעזרי וכיבדה אותנו בגבינות בארי מצוינות.
מוראד וואהיב באו מרהט והציצו לכמה רגעים.
עוד חיזקו אותנו עוואד שהגיע עם ראדיר, יוסי ובנו אורי שחלפו בדרך והביעו אמפתיה וסימפטיה, בלה הקסימה אותנו בלבביותה ובסיפורה האישי השונה, לקראת סוף המפגש חיכינו במתח לאוסה הבמאי של הסרט ולוויויאן מבארי שהביאה את אוסה אלינו. אוסה סיפר על הסרט ועל הרצון שלו להראות אנשים משני הצדדים.
ראדיר קישרה אותנו בטלפון עם ראמי שנשאר בירדן, כי ישראל לא מאפשרת לו להגיע שוב ארצה למרות שהיה לו היתר לסייר בארץ ללא הגבלה. הוא היה אמור להיות עימנו היום. מה חבל.
הנחתה ונהנתה חיותה.

כתיבת תגובה